Журнал Playboy припиняє випуск друкованої версії журналу через коронавірус

Фото з відкритих джерел

Останній номер вийде навесні цього року

Журнал для чоловіків Playboy припинить виходити в друкованому варіанті через кризу в зв'язку з поширенням коронавірусу.

Про це голова Playboy Бен Кон повідомив у матеріалі на сайті Medium.

За його словами, пандемія коронавірусу і всі пов'язані з нею складності виявили все більше проблем, пов'язаних з виробництвом контенту і ланцюжком поставок друкованого журналу.

Бен Кон пояснив, що мова про закриття журналу велася вже давно, але тільки зараз керівництво компанії зважилося на цей крок.

"Минулого тижня, коли пандемія коронавірусу поставила під питання виробництво контенту і ланцюжки поставок стало зрозуміло, що ми вимушені прискорити нашу внутрішню розмову щодо того, як виходити постійно, а не раз на три місяці", - пише голова Playboy.

Він додав, що цифрові матеріали журналу поширюються дуже вдало, а друкована продукція потрапляє в руки лише небагатьох "фанатів" видання.

"Очевидно, що медіазвички публіки змінилися за останній час, і поки наші статті та творчі проекти радують мільйони людей на цифрових платформах, наш друкований контент потрапляє тільки в руки небагатьох фанатів", - зазначив Бен Кон.

Новини за темою: У Facebook заявили, що змінюють підхід до видачі контенту про коронавірус

Останній випуск журналу вийде весною і з'явиться в газетних кіосках США в друкованому вигляді востаннє.

Однак, голова Playboy анонсував, що вже у 2021 році журнал буде працювати над випуском спеціальних номерів, колекцій журналів і статтями провокаційних авторів.

"Друк - це те, з чого ми почали, і друк завжди буде частиною того, чим ми є", - написав Бен Кон.

Новини за темою: Як уникнути паніки через коронавірус, – практичні поради психотерапевта

Як повідомлялося раніше, міжнародний музичний конкурс "Євробачення-2020" офіційно скасували через пандемію коронавірусу.

Loading...