Новини » Світ Читать эту новость на русском

Жорсткий карантин в Ізраїлі триватиме не менше місяця, а можливо, і більше, - Нетаньягу

Беньямін Нетаньягу

EPA-EFE

Ізраїльський прем'єр також відмовився давати будь-які часові рамки щодо послаблення обмежень

Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що жорсткий карантин в країні, який повторно запровадили для припинення пандемії COVID-19, не буде скасовано у середині жовтня, як планувалося. Про це повідомляє The Times of Israel.

За словами прем'єра, щоб достатньо знизити рівень захворюваності, може знадобитися набагато більше часу, оскільки ситуація дедалі погіршується, щодня повідомляється про тисячі нових випадків коронавірусу, перевантажені лікарні та постійний ріст смертності від COVID-19.

"Кількість заражених зростає, вона ще більше зростатиме. Локдаун займе не менше місяця і, можливо, набагато більше часу", - сказав Нетаньягу і додав, що рішення зняти ізоляцію "не буде базуватися на часових межах, а на кількості заражених та інших факторах".

Новини за темою: Німеччина посилює карантинні обмеження, аби стримати ріст COVID-19, - Меркель

Як зазначив міністр охорони здоров'я Ізраїлю Йоель Едельштейн, національний локдаун триватиме і далі, і що, на відміну від першої хвилі, суворі обмеження будуть знімати повільно.

"Немає шансів, що ізоляцію буде знято через півтора тижні, одразу після Сімхат Тори - однозначно. Немає сценарію, що за десять днів ми піднімемо все і скажемо: "Все закінчилося, все добре", - сказав Едельштейн.

Новини за темою: У Польщі посилили карантин

Нагадаємо, з 25 вересня в Ізраїлі на два тижні запровадили повний карантин для боротьби з другою хвилею коронавірусу.

Також в умовах поширення коронавірусу COVID-19 Ізраїль заборонив до 11 жовтня в'їзд до країни для іноземних громадян

Loading...