live

Збиття літака "МАУ": Іран готовий співпрацювати з Україною

Міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф. Фото EPA-EFE

Заріф наголосив на необхідності уникати політизації цього питання

Глава Міністерства закордонних справ Ірану Мохаммад Джавад Заріф у суботу, 15 лютого, заявив, що Тегеран готовий до співпраці з українською стороною під час розслідування обставин катастрофи літака "МАУ". Про він повідомив під час Мюхненської конференції з безпеки, пише пресслужба МЗС Ірану.
 
"Міністр закордонних справ Заріф підтвердив готовність Ісламської Республіки Іран співпрацювати з Україною з метою розгляду справи та досягнення правового врегулювання цього питання", - йдеться у повідомленні.
 
Також під час зустрічі іранський міністр Заріф наголосив, що поведінка Ірану стосовно вирішення цієї справи є відповідальною. Після чого очільник МЗС закликав світову спільноту уникати політизації цього питання.
 
Нагадаємо, у суботу, 15 лютого, міністри Канади, України, Великобританії, Афганістану та Швеції заявили, що іранська сторона повинна віддати чорні скриньки збитого літака "МАУ", адже самостійно не може їх розшифрувати.
 
Крім цього, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко наголосив, що держави, громадяни яких стали жертвами авіакатастрофи літака "МАУ", мають право звернутися до міжнародних інституцій.
Loading...