live

Затримано чоловіка, який захопив "Альфа-банк" у Москві

Поліція звільнила заручників з приміщення банку Фото з відкритих джерел

Замість вибухівки зловмисник приніс до банку муляж бомби

У суботу, 23 травня, у Москві затримали чоловіка, який захопив будівлю "Альфа-банку", в результаті заручників було звільнено. Про це повідомляє "Інтерафакс-Росія".

Так, чоловік увійшов до банку у формі кур'єра однієї з мережевих компаній з доставки їжі. Після цього він заявив, що приміщення заміноване. Однак, як з'ясувалося згодом, у зловмисника не було вибухового пристрою, замість цього він приніс до відділення банку муляж бомби. 

За попередньою інформацією, причиною такого вчинку стали борги чоловіка по кредитах. Так, у виданні наголосили, що у процесі спілкування з правоохоронцями та співробітниками банку громадянин поводився неадекватно та висував "абсурдні суперечливі вимоги". 

Також у банку повідомили, шо під час цього інциденту співробітники фінансової установи змогли покинути приміщення, тобто, в банку залишився тільки один заручник.

До слова, у московській поліції також підтвердили затримання зловмисника. 

Нагадаємо, у суботу вдень у Москві чоловік захопив заручників у відділенні банку на Земляному валу. Після чого правоохоронці почали готуватися до перемовин із зловмисником. 

Loading...