Затримані "вагнерівці" летіли в третю країну, але запізнилися на рейс, – посол Росії

Найманці ПВК "Вагнера" Фото з відкритих джерел

Вони прямували у Туреччину

Затримані в Білорусі російські бойовики ПВК "Вагнер" поїхали в санаторій нібито через те, що запізнилися на рейс в третю країну. Про це повідомив посол Росії в Білорусі Дмитро Мезенцев, якого цитує посольство РФ в Білорусі.

"Вони хотіли вилетіти з Мінська в Стамбул 25 липня і не планували перебувати в республіці тривалий час, а вже пізніше планували повернутися в Москву з іншої держави також літаком, минаючи територію Білорусі", - зазначив він.

Водночас у посольстві повідомляють, що у бойовиків нібито був укладений контракт з однією з білоруських комерційних фірм.

Новини за темою: Затриманих у Білорусі бійців ПВК "Вагнер" підозрюють у підготовці терактів

Нагадаємо, вночі 29 липня у Білорусі затримали 32 "бойовиків іноземної військової компанії". Ними виявились учасники ПВК Вагнера. За даними білоруських правоохоронців, бойовики прибули в країну для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії.

Після чого в СБУ повідомили, що Україна ініціюватиме екстрадицію своїх громадян, яких затримали у Білорусі разом з іншими бійцями ПВК "Вагнер", які брали участь у конфлікті на Донбасі на боці так званої "ДНР".

Втім, згодом стало відомо, що влада Білорусі пов'язує затримання росіян зі справою блогера Сергія Тихановського, дружина якого бере участь у виборах президента.Loading...