"Залізний Арні" подав до суду на російську компанію, що використала його обличчя для робота

Шварценеггер вимагає заплатити йому 10 млн доларів

Арнольд Шварценеггер

Арнольд Шварценеггер подав до суду на російську компанію Promobot, оскільки вона створила робота, що має обличчя та голос відомого актора. Про це повідомляє TMZ.

Згідно з повідомленням, Promobot показав робота Android Robo-C на виставці електроніки CES в Лас-Вегасі в січні 2020 року. Згодом із розробниками зв'язалися адвокати Шварценеггера і попросили більше не використовувати образ актора для показу на публічних заходах, оскільки "така діяльність применшує його важко зароблену та заслужену репутацію великої зірки кінофільму". 

На цьому історія не закінчилася, адже російська компанія все одно привезла в лютому робота-двійника на виставку іграшок в Нью-Йорку. При цьому в Promobot заявляють, що ніяких позовів до них не надходило.

Представники Шварценеггера стверджують, що Promobot використовує модель, схожу на Арнольда, на публічних заходах для просування та продажу Android Robo-C, але це ще не все. Російська компанія нібито попросила Арнольда позувати для фотографії зі своїм роботом, поки він перебував у Санкт-Петербурзі, та виступити з промовою, але зірка відмовилася.

Нагадаємо, раніше відомий на увесь світ бодібілдер, актор, продюсер, бізнесмен та політик Арнольд Шварценеггер приємно вразив співробітників свого офісу, прийшовши на роботу із милим поні.Loading...