Загроза спалаху насильства: Google запроваджує тимчасову заборону на політичну рекламу

Google ввів тимчасові обмеження на політичну рекламу Фото з відкритих джерел

Рішення ухвалили через нещодавні заворушення в США та побоювання нового спалаху насильства

Американська публічна транснаціональна корпорація Google ввела заборону на використання політичної реклами напередодні інавгурації новообраного президента США Джо Байдена. Про це повідомляє Axios.

Як зазначається, рішення стосуватиметься реклами політичного змісту на платформах Google Ads, DV360, YouTube та уповноваженого покупця AdX. Серед заборонених тем: кандидати виборів, сама процедура і її результати, майбутня інавгурація президента, імпічмент та нещодавні події в США.

Втім, за словами очільників Google, інформацію люди будуть отримувати завдяки ЗМІ.

"У цій політиці не буде жодних винятків для рекламодавців, новин або товарів", - йдеться в електронному повідомленні.

При цьому додається, що рішення прийняли на тлі подій, пов’язаних зі штурмом Капітолію. Таким чином намагаються уникнути дезінформації напередодні інавгурації Байдена.

Також керівництво Google зазначило, що упродовж цього періоду спостерігатиме за дотриманням політики щодо небезпечного та зневажливого вмісту, аби уникнути закликів до насильства.

Новини за темою: Інавгурація Байдена: Коли новий очільник США вступить на посаду та що відомо про майбутні урочистості

Нагадаємо, 6 січня прихильники чинного президента США Дональда Трампа почали масові заворушення, внаслідок чого відбувся штурм Капітолію. Поліція взяла під арешт трьох учасників протесту. Відомо про п’ятеро загиблих.

Loading...