За тиждень у світі зафіксували найбільший приріст COVID-19, від початку пандемії захворіли понад 2,4 млн людей, - ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Водночас ріст рівня летальності залишається відносно стабільним

Протягом минулого тижня в світі зареєстрували 2,4 млн нових випадків коронавірусу COVID-19, а також 36 тис. смертей. Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров'я

Згідно з даними, станом на 18 жовтня було зареєстровано понад 40 млн випадків захворювання та 1,1 мільйона смертей по всьому світу. 

Як зазначається, стрімке збільшення випадків та смертності спостерігається в європейському регіоні, де виявили понад 927 тис. нових випадків минулого тижня. Це свідчить про збільшення випадків COVID-19 на 25%, а кількості смертей - на 29% порівняно з попереднім тижнем.  Загалом в Європі виявили 38% з усіх нових випадків по світу.

Новини за темою: Науковці встановили, скільки часу коронавірус може жити на шкірі

Як зазначається, зростання, хоча і більш поступове, також спостерігалося в Африканському, Східно-Середземноморському та Західно-Тихоокеанському регіонах.

Водночас про зниження продовжують повідомляти в Американському регіоні та Південно-Східній Азії. І це попри те, що частота нових інфекцій залишається високою, і в сукупності ці два регіони становлять понад половину нових випадків та смертей  у всьому світі.

Також відомо, що країни, які повідомили про найбільшу кількість випадків захворювання за тиждень, залишаються такими ж, як і перед цим: Індія, Сполучені Штати Америки, Франція, Бразилія та Велика Британія.

Новини за темою: Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно директор ВООЗ по європейському регіону Ганс Клюге заявив, що смертність від коронавірусу в Європі може зрости в 4-5 разів у порівнянні з квітневими показниками. 

Loading...