Новини » Світ Читать эту новость на русском

З 24 жовтня вся Польща переходить у червону зону карантину

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький Фото з відкритих джерел

За минулу добу в Польщі виявили 13 632 нові випадки коронавірусу

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що через погіршення ситуації із розповсюдженням коронавірусу COVID-19 з суботи, 24 жовтня, вся територія країни буде внесена до червоної зони карантину. Про це повідомляє Polskie Radio

Згідно з повідомленням, такий крок передбачає і посилення карантинних обмежень. Тепер початкова школа з 4 до 8 класу переходить на дистанційне навчання, а з 08:00 до 16:00 діти до 16 років можуть виходити з дому тільки під наглядом дорослих. 

Окрім цього, влада звертається із проханням до осіб, старших 70 років, не виходити з дому, якщо це не є необхідністю.

Новини за темою: Франція другою в Європі переступила позначку в мільйон хворих на коронавірус

Рішення уряду також передбачає, що найближчим часом буде зачинено усі гастрономічні заклади, однак вони зможуть продавати страви тільки навиніс та доставку. Поки це обмеження запроваджують на два тижні з можливістю продовження.

Як зазначається, у країні заборонені усі види діяльності за участю понад п'яти осіб в одній групі, зокрема, збори та зустрічі. Від завтра у всіх храмах у Польщі буде обмеження перебування однієї особи на 7 квадратних метрів.

За словами Моравецького, рішення про можливе закриття цвинтарів на 1 листопада, День усіх святих, приймуть наступного тижня. Однак прем'єр закликав громадян все ж залишатися в цей день вдома, а відвідування могил рідних розпланувати на декілька днів, аби уникнути натовпів на цвинтарях.

Новини за темою: Коронавірус нічого спільного з грипом не має: Інфекціоніст назвала три стадії розвитку COVID-19

Нагадаємо, з 17 жовтня в червоній зоні карантину із найбільш суворими обмеженнями перебувала майже половина Польщі.

 Loading...