Новини » Світ Читать эту новость на русском

ЮНІСЕФ готує масштабну спецоперацію для доставки вакцин проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Йдеться про доставки препарату у 92 країни з низьким та нижчим середнього рівнем доходу

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із 350 партнерами працюють над оперативною доставкою вакцини проти COVID-19 у понад 92 країни, як тільки ліки стануть доступними. Про це повідомляє пресслужба ООН

"Оскільки робота над розробкою вакцин проти COVID-19 продовжується, ЮНІСЕФ активізує зусилля з авіакомпаніями, вантажними операторами, транспортними лініями та іншими логістичними асоціаціями, щоб доставити рятувальні вакцини якомога швидше та безпечніше", - розповіла директор відділу постачання ЮНІСЕФ Етлева Каділлі.

Новини за темою: Третина дітей у світі не отримала доступ до дистанційної освіти, - ЮНІСЕФ

Як зазначається, ЮНІСЕФ разом із Панамериканською організацією охорони здоров'я (PAHO) та Міжнародною асоціацією повітряного транспорту (IATA) минулого тижня проінформували основні світові авіакомпанії про очікувані вимоги до пропускної спроможності та обговорили шляхи транспортування. 

ЮНІСЕФ спрямовує зусилля на закупівлю та доставку вакцин у виробників, які мають угоди з Фондом COVAX. Наразі масштаби операції охоплюють близько 2 мільярдів доз вакцини наступного року, а також до 1 мільярда шприців, які потрібно транспортувати морем.

Новини за темою: Moderna назвала вартість своєї вакцини від COVID-19

Як зазначається, найближчими тижнями ЮНІСЕФ також проведе оцінку наявних транспортних можливостей, щоб виявити прогалини та майбутні потреби.

"Очікується, що закупівля, доставка та розповсюдження вакцин проти COVID-19 буде найбільшою та найшвидшою подібною операцією", - говорять в ЮНІСЕФ.

Новини за темою: Світло в кінці цього довгого темного тунелю стає яскравішим: ВООЗ про розробку вакцини проти коронавірусу

Нагадаємо, раніше у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) висловили стурбованість тим, що "тривалий вплив" пандемії COVID-19 на освіту, харчування та загальний добробут дітей може спричинити появу "втраченого покоління". 

Loading...