Євросоюз оприлюднив офіційне рішення про подовження санкцій проти Росії

Обмеження діятимуть щонайменше до 15 березня 2021 року

У ЄС схвалили санкції проти причетних до кібератаки на Бундестаг

shutterstock.com

Рада Європейського союзу продовжила санкції проти російських організацій та фізичних осіб за порушення територіальної цілісності України. Відповідне рішення оприлюднено на сайті відомства.

Зазначається, що обмеження триватимуть 6 місяців, до 15 березня 2021 року. Зокрема, обмеження поїздок та заморожування активів застосовуватимуться до 175 осіб та 44 суб'єктів господарювання.

Як зазначають у ЄС, рішення було прийнято Радою в письмовій формі, а відповідні нормативно-правові акти будуть опубліковані в Офіційному віснику 11 вересня 2020 року.

Крім того, в Раді нагадали, що економічні санкції, спрямовані на конкретні галузі російської економіки через незаконну анексію Криму та Севастополя, триватимуть мінімум до 23 червня 2021 року.

Раніше повідомлялося, що посли ЄС продовжать санкції проти російських організацій та фізичних осіб. Обмеження вводять стосовно людей, відповідальних за підрив територіальної цілісності України.

Новини за темою: Росія ввела нові персональні санкції проти України. Список

Згодом стало відомо, що в ЄС схвалили продовження санкцій проти 175 людей та 44 організацій, проте незабаром обмеження можуть ввести ще проти 15 осіб та кількох суб'єктів, причетних до будівництва Керченського мосту.

Loading...