Європейським хом'якам загрожує вимирання, і все знову через людей

Фото з відкритих джерел

Вони потрапили до списку тварин з "критичною загрозою вимирання"

Хом'яки звичайні, або хом'яки європейські, потрапили до "червоного списку" Міжнародного союзу охорони природи. Про це повідомляє ВВС

Згідно з повідомленням, ці тварини є близькими родичами сирійських або карликових хом'яків, яких утримують як домашніх тварин.

Як зазначається, основною причиною зменшення виду вважають вплив людини на середовища проживання хом'яків. Зокрема, науковці говорять про глобальне потепління, промисловий розвиток, світлове забруднення та вирощування плантацій.

Новини за темою: У Казахстані розкопали скелет тисячолітнього домашнього кота з "нелегким життям"

Слід зауважити, що чисельність європейських хом'яків зменшилася на 75% у французькому регіоні Ельзас, у Німеччині та по всій Східній Європі, оскільки самки хом'яків народжують менше, ніж колись.

У МСОП стверджують, що в минулому столітті самки народжували в середньому 20 хом'ячків на рік, але зараз ця кількість зменшилася лише до п'яти-шести на рік. За підрахунками експертів, якщо не буде вжито ніяких заходів, то хом'яки європейські зникнуть протягом найближчих 30 років.

Новини за темою: Samsung перепроєктував свої коробки в будинки для домашніх тварин

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Канадське агентство з інспекції продовольства (CFIA) вирішило заборонити комерційний імпорт цуценят з УкраїниLoading...