Єврокомісія підписала угоду на поставку першого препарату від коронавірусу

У закупівлях візьмуть участь 36 країн

Українці цьогоріч можуть придбати ліки за електронною програмою в понад 8 тисячах аптек

Фото з відкритих джерел

Європейська комісія підписала контракт з американською компанією Gilead на поставку до 500 тис. курсів лікування COVID-19 перпаратом "Ремдесивір". Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що контракт із американським виробником передбачає можливість збільшення поставок препарату ще на 500 000 курсів. У закупівлях візьмуть участь 36 країн, які є членами Угоди про спільні закупівлі (країни-члени Євросоюзу, Європейської економічної зони, Велика Британія, а також шість країн-кандидатів і потенційних кандидатів, до яких належать Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Сербія, Косово і Боснія).

Крім того, відомо про можливість цих країн розміщувати замовлення на закупівлю "Ремдесивіра" безпосередньо. Наразі цей препарат – єдиний, який має умовну реєстраційну ліцензію в ЄС для лікування коронавірусу в людей, які потребують кисню.

Новини за темою: МОЗ планує внести в протокол лікування COVID-19 український препарат

Нагадаємо, нещодавно Європейське агентство з лікарських засобів розпочало перевірку препарату "Ремдесивір", який використовують для лікування коронавірусу, через скарги на побічні ефекти. Зокрема, пацієнти, які приймали ці ліки, скаржаться на проблеми з нирками.

Loading...