Євробачення-2021 буде за будь-яких умов: Організатори презентували 4 сценарії проведення конкурсу в умовах пандемії

Фото з відкритих джерел

Про те, який сценарій будуть застосовувати, стане відомо протягом перших місяців 2021 року

Організатори "Євробачення" заявили, що пісенний конкурс наступного року у Роттердамі відбудеться за будь-яких умов, для цього спеціально розробили чотири сценарії. Про це йдеться на сайті конкурсу

Згідно з повідомленням, аби забезпечити проведення конкурси Європейська мовна спілка та мовники із Нідерландів розробили чотири варіанти організації.

Перший сценарій передбачає проведення заходу як зазвичай, якщо це дозволить епідеміологічна ситуація. "Євробачення" буде організовано в Роттердамі на арені "Ахой" у межах дев'яти шоу, включаючи генеральні репетиції, з глядачами, виконавцями та офіційними делегаціями. Доцільність цього сценарію значною мірою залежить від впровадження можливої ​​вакцини проти COVID-19 або наявності надійних тестів.

Новини за темою: Дитяче Євробачення: Чому волинянину Максиму Ткачуку відмовили в участі у нацвідборі, попри глядацькі симпатії

Другий сценарій - проведення конкурсу із дотриманням соціальної дистанцій 1,5 метра. Знову ж дев'ять шоу проведуть в Роттердамі, але буде обмежено кількість осіб в офіційних делегаціях, глядачів, а також зменшено кількість преси. 

Третій сценарій передбачає проведення конкурсу із онлайн-виступами, якщо буде діяти закриття кордонів. Учасники, які зможуть приїхати, будуть виступати наживо, а ті, кому доведеться залишитися вдома, зможуть виступити з власної країни.

Четвертий сценарій, найбільш радикальний, застосують, якщо в Нідерландах знову оголосять жорсткий карантин. У такій ситуації не буде ніяких глядачів на арені, учасники будуть виступати зі своїх країн. 

Новини за темою: Джамала знялася у фільмі Netflix про Євробачення

Нагадаємо, навесні організатори вирішили, що через пандемію COVID-19 пісенний конкурс "Євробачення" у 2021 році проведуть у нідерландському місті Роттердам на Ahoy Aren. Наступного року пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться з 18 по 22 травня.

Loading...