ЄС вперше ввів санкції проти Росії і Китаю через кібератаки

Санкції ввели проти Росії, Китаю і Північної Кореї Фото з відкритих джерел

Санкції наклали на організації та окремих осіб

Європейський Союз вперше ввів санкції проти Росії та Китаю через кібератаки: обмеження наклали на шістьох осіб та три організації. Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС. 

Так, під санкції потрапили чотири співробітники Головного управління Росії: Олексій Мінін, Олексій Моренець, Євген Серебряков і Олег Сотников. Крім цього, обмеження наклали на структуру ГРУ - Головний центр спеціальних технологій Головного управління Генштабу Збройних сил Росії.

Також через кібератаки Європейський Союз ввів санкції стосовно двох громадян Китайської Народної республіки, однієї організації з КНР і однієї з Північної Кореї.

Новини за темою: Німеччина просить ЄС ввести санкції проти РФ за кібератаку на Бундестаг

За даними Ради ЄС, особи та організації, на які наклали санкції, визнані причетними до вчинення атаки проти Організації по забороні хімічної зброї, атак WannaCry (вимагали гроші в користувачів за викуп даних їхніх комп'ютерів), NotPetya (шифрувальник даних, який атакував харківський аеропорт, Чорнобильську АЕС й інші українські об’єкти) і Cloud Hopper (найімовірніше, китайський комп'ютерний вірус).

Нагадаємо, раніше посли Євросоюзу схвалили санкції проти спецслужб Російської Федерації через кібератаки. Під санкціями мається на увазі замороження активів та введення візових заборон. 

Loading...