Новини » Світ Читать эту новость на русском

Єлизавета II позбавила Гарві Вайнштейна ордену Британської імперії

Продюсер отримав нагороду за внесок у британську кіноіндустрію

Харві Вайнштейн. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Королева Великої Британії Єлизавета II позбавила голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна ордену Британської імперії. Про це повідомила пресслужба британського Комітету з конфіскації нагород.

Зазначається, що Вайнштейн отримав орден у 2004 році за внесок у британську кіноіндустрію. "Британська королева розпорядилася, щоб нагородження Гарві Вайнштейна почесним командором ордена Британської імперії від 29 січня 2004 було скасовано та анульовано, а його імʼя було викреслено з Реєстру зазначеного ордену", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що в Об’єднаному Королівстві можуть позбавляти вищих нагород осіб, які після їх отримання заплямували свою репутацію, були визнані винними в кримінальних злочинах або ж нашкодили репутації нагородній системі країни.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року суд оголосив вирок голлівудському продюсеру Гарві Вайнштейну. Його визнали винним та засудили до 23 років в'язниці за звинуваченням у домаганнях.

Як відомо, Гарві Вайнштейна публічно звинуватили в сексуальних домаганнях і насильстві понад 80 жінок, зокрема Анджеліна Джолі та Ешлі Джадд.

Новини за темою: Колишня модель звинувачує Трампа в сексуальних домаганнях

Наприкінці травня поточного року стало відомо, що Гарві Вайнштейна звинуватили у зґвалтуванні ще чотири жінки. Тоді зазначалося, що одній з обвинувачів на момент насильства було 17 років. Loading...