Новини » Світ Читать эту новость на русском

Єгипет підтвердив плани приймати туристів з 1 липня

Фото з відкритих джерел

Уряд Єгипту розробив заходи, які слід буде вживати під час мандрування та проживання в готелях

Уряд Єгипту підтвердив плани знову відкрити всі аеропорти для регулярних міжнародних пасажирських рейсів з 1 липня. Спочатку відкриють три курортні зони біля моря. Про це повідомив міністр цивільної авіації Мохамед Манар Анба, передає Reuters.

За його словами, уряд Єгипту розробив заходи, які слід буде вживати в літаках, аеропортах і готелях, щоб потурбуватися про здоров'я та безпеку іноземних туристів.

"Мандрівники з країн з високим рівнем коронавірусної інфекції, згідно з оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, повинні будуть пройти тестування до приїзду в Єгипет", - зазначили в міністерстві.

Ситуація з коронавірусом в Єгипті при цьому виглядає наступним чином - в країні зафіксували більш ніж 1,6 тис. нових випадків захворювання другий день поспіль. Також щодня реєструють 91 випадок смерті.

Всього в Єгипті з населенням близько 100 млн людей зареєстровано 44 598 випадків коронавірусу і 1 575 випадків смерті. Це число нижче, ніж у багатьох європейських країнах, але кількість випадків захворювання зросла за останні три тижні.

Новини за темою: Секта свідків кредиту МВФ, або Як уряд Єгипту посадив країну на "голку фонду"

Раніше повідомлялося, що влада Єгипту дозволила готелям знову приймати внутрішніх туристів, але водночас висунула ряд умов для захисту від коронавірусу.

Loading...