live

Японія заборонила в'їзд громадянам ще із 49 країн світу

Загальна кількість країн, на які поширюється заборона, зросла до 73

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що на територію держави було заборонено в'їзд ще з 49 країн, зокрема США, Канади, усього Китаю, Південної Кореї та семи країн Південно-Східної Азії. Про це повідомляє АР

Згідно з повідомленням, після такого кроку, загальна кількість країн, яким заборонено в'їзд до Японії збільшилася до 73.

За словами прем'єра, уряд посилив візові обмеження та вимагатиме двотижневого карантину для усіх, хто повернувся із місць, що Японія признала як такі, що можна відвідувати.

Абе також наголосив, що в Японії швидко збільшуються нові випадки і що її медична система все більше зазнає тиску. Він зіткнувся із закликами до оголошення надзвичайного стану, але його уряд оцінює ситуацію з точки зору стурбованості економічними наслідками.

Як зазначається, у Токіо повідомили про 65 нових випадків у середу, повідомивши про рекордних 78 щоденних нових випадків у вівторок. По всій країні в Японії є близько 3000 випадків, в тому числі 712 з круїзного судна, причому 78 людей загинули.

Нагадаємо, Олімпійські ігри у Токіо, які повинні були пройти цього року, але їх перенесли, відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року.

Loading...