Новини » Світ Читать эту новость на русском

Японія випробовуватиме ліки від ВІЛ на хворих коронавірусом

Українці тестуватимуть європейську вакцину від коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Таке рішення було прийнято у зв'язку зі збільшенням кількості інфікованих

У Японії заявили про початок підготовки випробування ліків від ВІЛ на пацієнтах, заражених коронавірусом. Про це повідомляє Fox News.

"Зараз ми готуємося розпочати клінічні випробування з використанням засобів проти ВІЛ на пацієнтах з коронавірусом", -  заявив речник уряду Японії Йошіхіде Суга.

Як зазначається, таке рішення було прийнято через стрімке збільшення кількості заражених у країні. Адже, за попередньою інформацією, протягом останнього часу загальна кількість інфікованих у Японії зросла до 519 осіб, з яких 454 випадки зафіксували на карантинному круїзному судні Diamond Princess.
 
Нагадаємо, протягом останньої доби на круїзному лайнері Diamond Princess, який перебуває на карантині поблизу убережжя Японії, виявили 88 нових випадків зараження коронавірусом, що збільшило загальну кількість інфікованих на судні до 542 осіб.
 
Крім того, станом на ранок 18 лютого, загальна кількість хворих на небезпечний коронавірус COVID-19 сягнула 73 335 осіб у світі, а від хвороби вже загинуло 1873 пацієнти.
Loading...