live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Якого біса?": Трамп різко розкритикував кіноакадемію за вручення Оскара фільму "Паразити"

Дональд Трамп з відкритих джерел

Президент США хоче присуджувати премії таким фільмам, як "Віднесені вітром"

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп різко розкритикував оскароносний південнокорейський фільм "Паразити" режисера Пон Чжун Хо. Про фільмі він висловився під час зустрічі з виборцями в Колорадо, передає Global News.

Згідно з повідомленням, хоч після церемонії "Оскар" пройшло вже багато часу, вибір кіноакадеміків як і раніше не дає спокою американському президенту. На його думку, нагороджувати потрібно класиків, на кшталт "Віднесені вітром" 1939 року.

"Яка жахлива нагорода кіноакадемії в цьому році. І переможець - стрічка з Південної Кореї. Якого біса там відбувається? У нас достатньо проблем з Південною Кореєю в торгівлі, і тут їм дають приз за найкращий фільм року. Це нормально?" - обурився Трамп, виступаючи перед своїми прихильниками.

Нагадаємо, в ніч з 9 на 10 лютого в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення кінопремії "Оскар-2020". Традиційно подія пройшла в голлівудському театрі "Долбі". Тріумфатором 92-ї церемонії нагородження "Оскар" став фільм "Паразити", він отримав 4 нагороди з 6, зокрема, як "найкращий фільм".

В сюжеті фільму - сім'я бідняків, яка обманом і хитрістю влаштовується на роботу в будинок багатіїв. Приховуючи спорідненість один з одним, спритні шахраї користуються щедротами своїх ошуканих роботодавців. Зрозуміло, без їх відома.

Loading...