Як проходить голосування за поправки до Конституції РФ

Фото з відкритих джерел

У Росії проходить голосування за поправки до Конституції. Воно триватиме до 1 липня

У Росії до 1 липня проходить голосування за внесення змін до Конституції країни. Про це повідомляє РБК.

Відомо, що станом на 11:00 МСК 28 червня явка на електронне голосування склала 77,06%, за даними громадського штабу. У такому форматі проголосували 903,3 тис. чоловік.

Також за даними Центрвиборчкому, станом на ранок 28 червня проголосували 30 млн 917 тис. 512 осіб (включаючи дистанційне голосування). Явка склала 28,46%. Найбільше громадян проголосували в Туві — явка склала 41,98%. Найменше — 22,45% — в Хабаровському краї.

Новини за темою: Поправки до Конституції РФ: Коли та як росіяни будуть голосувати за зміни Основного закону

Крім цього, на ранок 28 червня в ЦВК надійшло 4870 скарг на можливі порушення. За словами голови комісії Елли Памфілової, значна їх частина стосується дистанційного голосування, також перевіряються звернення, пов'язані з відсутністю камер при надомному голосуванні, і з тим, що члени ДВК не перевіряють паспортів у тих, хто голосує.

Також у ЦВК повідомили про DDoS-атаку на сайт "Конституция2020.рф" з-за кордону, імовірно з територій Великобританії і Сінгапуру.

Новини за темою: Зміни в Конституцію РФ не зможуть вплинути на деокупацію Криму, - Кулеба

Нагадаємо, 25 червня в Росії почалося голосування щодо поправок до Конституції, які серед іншого пропонують обнулення президентських термінів Володимира Путіна, що дозволить йому знову балотуватися в президенти і залишатися при владі до 2036 року. 

Loading...