Я не чув про це: Лавров прокоментував слова Пристайка про зустріч у "нормандському форматі"

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров washington.mid.ru

Він стверджує, що про терміни саміту можна буде говорити після підписання проєкту підсумкового документу

Глава МЗС РФ Сергій Лавров не підтвердив слова міністра закордонних справ України Вадима Пристайка, який сказав, що через місяць планується зустріч у "нормандському форматі", і заявив, що нічого не чув про це, передає Інтерфакс-Україна.

"Я не чув про те, що через місяць планують зустріч міністрів "нормандського формату". Наші колеги кажуть, що потрібно вже в квітні призначити черговий саміт "нормандського формату", ми довели до них нашу дуже чітку позицію", - зазначив Лавров.

Новини за темою: Звільнення українців і зустріч "нормандської четвірки": Зеленський провів телефонну розмову з Путіним

За словами російського міністра, Росія буде погоджувати терміни наступного саміту лише тоді, коли буде виконано все, про що говорилося в Парижі, і політичні питання, пов'язані з "формулою Штайнмаєра".

Також окрему увагу Лавров акцентував на закріпленні аспектів особливого статусу Донбасу на постійній основі в законодавстві України.

"І друга вимога: ми говоритимемо про терміни саміту, коли підготуємо проєкт підсумкового документа і підпишемо проєкт підсумкового документа. Щоб не було знову спроб вже під час саміту руйнувати досягнуті домовленості", - додав він.

До слова, глава МЗС РФ підкреслив, що перед самітом у Парижі була домовленість про розведення сил і засобів на всій лінії зіткнення, проте на самій зустрічі президент України Володимир Зеленський цю домовленість начебто "переграв".

Новини за темою: Пристайко запропонував створити міжнародний форум для повернення Криму

Нагадаємо, раніше Пристайко анонсував новий обмін утримуваними до зустрічі в "нормандському форматі".

Loading...