Новини » Світ Читать эту новость на русском

Винищувачі НАТО вісім разів за тиждень перехоплювали військові літаки РФ над Балтикою

Ілюстративне фото Фото з відкритих джерел

У шести випадках з восьми російські літаки летіли з вимкненими радіолокаційними транспондерами

Винищувачі зі складу місії Балтійського повітряного патрулювання НАТО протягом минулого тижня вісім разів піднімалися в повітря, щоб ідентифікувати та супроводжувати військові літаки Росії. Про це повідомляється на сайті Міноборони Литви.

"14-20 вересня винищувачі, які виконують функції повітряного патрулювання НАТО в країнах Балтії, вісім разів ідентифікували та супроводжували військові літаки РФ, що пролітали в міжнародному повітряному просторі над Балтійським морем", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 14, 15 вересня, 16 вересня (два випадки), 17 вересня (двічі), 20 вересня (два інциденти) було ідентифіковано і супроводжено російські літаки моделей Іл-20, Су-27, Су-35, Ту-160, Іл-38, що летіли в міжнародному повітряному просторі від Калінінграда на "материкову" частину РФ або у зворотному напрямку.

У шести випадках з восьми російські літаки летіли з вимкненими радіолокаційними транспондерами, не підтримували радіозв'язок з регіональним центром управління повітряним рухом і не мали плану польоту.

Новини за темою: Польські винищувачі перехопили літак-розвідник РФ над Балтикою

Раніше повідомлялося, що винищувачі ВПС Великобританії перехопили два російські літаки біля берегів Шотландії.

Loading...