Вибори у Білорусі: До Мінська стягнули військову техніку, біля Палацу Республіки - огородження

Військова техніка у Мінську TUT.by

Дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку

У столицю Білорусі Мінськ перед президентськими виборами стягнули військову техніку, а на Жовтневій площі виставили огородження. Про це повідомляє портал TUT.BY.

Так, на відеозаписі видно, як на перетині вулиць Першотравнева та Пуліхова в центрі Мінська вистроїлась колона з бронетранспортерів. Крім цього, біля Палацу Республіки та Палацу профспілок на Жовтневій площі в білоруській столиці виставили огородження.

За даними порталу, у зв'язку з проведенням президентських виборів співробітники МВС переведені на посилений варіант служби. Зазначається, що це потрібно задля на забезпечення правопорядку на виборчих дільницях. Крім цього, всі приміщення були взяті під цілодобову охорону.

Новини за темою: Колишній суперник Лукашенка виїхав з Білорусі через загрозу арешту

"Просимо громадян дотримуватися встановленого законом порядок. В іншому випадку співробітники міліції будуть змушені негайно реагувати з використанням всіх наданих законом прав і повноважень", – наголосив начальник управління охорони правопорядку ГУОПП МВС Дмитро Курьян.

Вибори в Білорусі AFP

Нагадаємо, президентські вибори у Білорусі відбудуться у неділю, 9 серпня. За пост глави держави змагатимуться Олександр Лукашенко, Світлана Тихановська, Ганна Конопацька, Андрій Дмитрієв та Сергій Черечня. Дільниці відкрилися о 8:00 і працюватимуть до 20:00. 

Напередодні, за день до виборів, в Білорусі затримали керівника виборчого штабу кандидатки у президенти Світлани Тихановської Марію Мороз. Крім цього, раніше головна суперниця Лукашенка вивезла дітей з країни через погрози. 

Loading...