Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вибори президента у США: Питання України використовують швидше для маніпуляцій, а не для зовнішньої допомоги, – Одарченко

Телеканал ZIK

Україні, як країні ще не досить сильній, потрібно вибудовувати прагматичні відносини як з демократичною, так і з республіканською партіями

Питання України напередодні виборів президента у США використовується швидше як маніпуляційне, а не як питання допомоги Україні.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила політичний консультант Катерина Одарченко.

Відповідаючи на питання ведучого, чия перемога на виборах президента США буде вигіднішою для України – Байдена чи Трампа, Катерина Одарченко зауважила:

"Напередодні виборів президента у США питання України використовується швидше як маніпуляційне, а не як питання, припустимо, зовнішньої допомоги Україні, чи якихось більш вигідних кредитів, чи потужної додаткової допомоги на, власне, боротьбу з гібридною війною з боку РФ", – сказала політичний консультант.

Разом з тим Катерина Одарченко підкреслила, що Україні, як країні ще не досить сильній, потрібно вибудовувати прагматичні відносини як з демократичною, так і з республіканською партіями.

"Я знову ж таки роблю акцент на прагматичних відносинах на наш економічний інтерес і з демократичною, і з республіканською партією. Це, в цілому, можливо, тому що хто б не став президентом США, завжди є баланс між партіями у нижній і верхній палаті, а бюджет на зовнішню політику затверджує у першу чергу парламент США", – акцентувала вона.

Новини за темою: Заключні дебати Трампа й Байдена: Що говорили про Україну

Окрім цього, додала експертка, українська влада сьогодні більш зважено дивиться на ситуацію у США і не робить ставок на конкретного кандидата.

"Розуміючи помилки минулої влади, яка повністю ставила на демократів, зараз ці реакції досить зважені", – зазначила Катерина Одарченко.

Новини за темою: Після дебатів американці підтримують Байдена більше, ніж Трампа, – опитування

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що, попри те, хто переможе на президентських виборах у Сполучених Штатах — Джо Байден чи Дональд Трамп, Україна сподівається на підтримку США.Loading...