"Ви не розслабляйтеся": Лукашенко заявив про можливий крах Росії слідом за Білоруссю

Олександр Лукашенко Фото з відкритих джерел

У Кремлі не бачать можливої загрози повторити білоруський сценарій

Президент Білорусі Олександр Лукашенко переконаний, що якщо республіка, якою він зараз керує, зазнає краху, то це ж станеться і з Російською Федерацією. Про це він повідомив в інтерв'ю російським ЗМІ, опублікованому в Telegram-каналі "RT на русском". 

"Ви не розслабляйтеся. У вас (в РФ - ред.) теж скоро певні політичні події, а може бути, і на рівному місці. Знаєте, ми до чого прийшли разом з російським істеблішментом і керівництвом? Якщо сьогодні Білорусь завалиться, наступною буде Росія", - заявив Лукашенко.

За його словами, російська влада не зуміє припинити можливі заворушення в країні. Причиною цього є те, що РФ не може блокувати Telegram-канали, які Лукашенко пов'язує з акціями протесту і опозицією в різних країнах. Про це білоруський президент особисто попередив Путіна. 

"Якщо ви думаєте, що багата Росія з цим впорається, помиляєтеся. Я розмовляв з багатьма президентами, зі своїм старшим другом (старшим братом я його називаю) Путіним, я його попередив: цьому протистояти не можна", - зазначив Лукашенко. 

Новини за темою: Білорусь представила Росії і ОБСЄ план виходу з кризи, - ЗМІ

Однак, в Кремлі переконані, що Росія і Білорусь - абсолютно різні країни, тому повторення білоруського сценарію російським містам не загрожує.  

"Я б тут не погодився б з якимись паралелями. Хоча у нас і є союзна держава, яким ми дуже дорожимо, все-таки ми дві різні країни, ми дві різні суверенні держави. У нас інша політична культура, у нас інший політичний ландшафт, інші політичні тенденції. Тому тут якісь узагальнення, мені здається, були б неправильними", - процитував прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова Telegram-канал Медуза-LIVE.  

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко заявляв, що головною причиною протестів у Білорусі є те, що більшість з активістів не мають постійної роботи, а тому "гуляють вулицями та проспектами". 

Loading...