Вся справа в мавпі: Путін пояснив, чому російська вакцина від COVID-19 краща від британської

Президент РФ Володимир Путін Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

За словами Путіна, російська вакцина працює без збоїв

Президент РФ Володимир Путін заявив, що російська вакцина від коронавірусу COVID-19 є ефективною і працює без збоїв на відміну від вакцини з Великої Британії. Про це він розповів під час під час Інвестиційного форуму 29 жовтня, повідомляє Страна.ua

За словами Путіна, російська вакцина працює без збоїв, а ось вакцина з Великої Британії – "з деякими збоями" "через аденовірус мавпи". Натомість російську вакцину готують на основі аденовірусу людини.

Новини за темою: В Росії заявили про старт виробництва другої своєї вакцини від коронавірусу

Також президент РФ уточнив, що зараз на підході вже третя вакцина від коронавірусу, однак існують проблеми з виробництвом. Однак наразі є план домовитися про масове виробництво російської вакцини з іноземними державами, де є всі умови і необхідне обладнання.

"Знаємо про те, що багато європейських країн уклали контракти на поставку вакцини з Велико Британії. На жаль, там є деякі збої. Вони роблять свою вакцину на основі аденовірусу мавпи (шимпанзе). А наші фахівці роблять на основі аденовірусу людини. Це є ракетоносієм, як кажуть фахівці, для того, щоб доставити потрібні компоненти в клітину живого організму - людини. І діє це ефективно, у нас немає жодного серйозного збою в цій сфері ", - розповів Путін.

Новини за темою: У ЄС закликали створити союз по тестах і вакцині на тлі другої хвилі коронавірусу

Нагадаємо, раніше глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що вакцинацію від COVID-19 в Європі можуть почати вже в квітні.

Вищі чиновники також закликали країни Євросоюзу до створення союзу щодо тестів і вакцин від коронавирусу.

Loading...