Новини » Світ Читать эту новость на русском

ВООЗ закликає всі країни готуватися до нової пандемії

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус

flickr.com

За словами очільника організації, нинішня пандемія коронавірусу зовсім не остання

Всесвітня організація охорони здоров'я закликає усі країни світу готуватися до нових пандемій та інвестувати в систему охорони здоров'я. Про це заявив глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус під час брифінгу щодо коронавірусу COVID-19.

За його словами, нинішня пандемія коронавірусу зовсім не остання.

"Історія вчить нас, що спалахи хвороб і пандемії — це факт життя. Але коли настане наступна пандемія, світ має бути готовим — більш готовим, ніж був цього разу", — наголошує Гебреісус.

Також він зазначив, що в останні роки багато країн нехтували сферою суспільної охорони здоров'я, яка є основою у боротьбі з пандеміями.

"Я закликаю кожну країну інвестувати у систему охорони здоров'я, а саме у запобігання, виявлення та реагування на хвороби. Це допоможе забезпечити більш здорове і безпечне майбутнє", - зазначив глава ВООЗ.

Новини за темою: ВООЗ прогнозує зростання смертності від коронавірусу до зими

Нагадаємо, пандемія коронавірусу почалася у грудні 2019 року в Китаї. З того часу у світі було зафіксовано понад 27 мільйонів випадків COVID-19, з них понад 890 тис. людей померли.

До слова, раніше представник ВООЗ Маргарет Харріс заявляла, що масова вакцинація від коронавірусу у світі розпочнеться не раніше середини 2021 року.

Loading...