ВООЗ закликає до рівномірного розподілу вакцини від коронавірусу

Тедрос Аданом Гебреєсус

Фото з відкритих джерел

Голова ВООЗ рекомендує у першу чергу вакцинувати медпрацівників та людей старше 65 років

Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус закликав рівномірно розподіляти в світі вакцину від коронавірусу COVID-19. Він просить уникнути націоналізму в цьому питанні, передає The Hill.

За його словами, ВООЗ працює над планом рівномірного розподілу вакцини на той випадок, якщо вона виявиться ефективною та безпечною.

"Нам потрібно запобігти націоналізму з приводу вакцини. Насправді із стратегічної і глобальної точки зору в інтересах кожної країни ділитися не безкінечними запасами. Ніхто не буде в безпеці, поки всі не будуть в безпеці", - зазначив Гебреісус.

Він додав, що план ВООЗ на першій фазі передбачає розподіл вакцини пропорційно серед країн, які брали участь в її створенні. Друга фаза повинна торкнутися країн, яким загрожує найбільша епідеміологічна небезпека.

Голова ВООЗ Тедрос Гебреісус закликає зробити так, щоб в першу чергу вакцину отримали медпрацівники і люди старше 65 років.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, що не так з російською вакциною від COVID-19

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що в Росії зареєстрували першу у світі вакцину від коронавірусу. Крім того, Путін повідомив, що сподівається на появу інших вакцин від коронавірусу в світі найближчим часом.

До слова, 17 серпня Китай також заявив про реєстрацію своєї першої вакцини від COVID-19. 

Loading...