ВООЗ вказує на молодь, як на головних поширювачів коронавірусу

Ганс Клюґе Фото з відкритих джерел

Таку ж саму думку висловлюють у Нідерландах та Франції

Представники Всесвітньої організації охорони здоров'я та органів із питань громадського здоров'я кількох країн Європи вважають, що молодь нині є головним поширювачем коронавірусу. Про це сказав регіональний директор ВООЗ у Європейському регіоні Ганс Клюґе в інтерв'ю BBC.

"Ми отримуємо повідомлення від органів охорони здоров'я деяких країн про те, що більша частка людей з новою інфекцією спостерігається серед молоді. Для мене це достатньо твердий аргумент, аби переосмислити те, як краще це донести до молодих людей", - зазначив він.

Крім того, про молодь як основного поширювача коронавірусу говорять і в інших країнах Європи. Так, у Нідерландах виявили, що серед людей молодшого віку вірус поширюється швидше, ніж серед старших.

Своєю чергою, очільниця департаменту охорони здоров'я французького регіону Бретань Анн-Бріяк Білі заявила, що нещодавні спалахи коронавірусу пов’язані з поведінкою людей віком від 18 до 25 років, які не дотримуються соціального дистанціювання.

Новини за темою: Вакцина від коронавірусу може з’явитися в середині 2021 року, - ВООЗ

Раніше повідомлялося, що голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 у світі посилюється. Він збирає надзвичайну комісію, щоб оцінити ситуацію.

Loading...