live

ВООЗ скликає екстрене засідання через спалах китайського коронавірусу

Засідання відбудеться у четвер, 30 січня, у штаб-квартирі ВООЗ

Фото з відкритих джерел

Всесвітня організація охорони здоров'я скликає екстрене засідання комітету з надзвичайних ситуацій у зв'язку зі спалахом китайського коронавірусу 2019-nCoV. Про це написав у Twitter директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреісус.

Згідно з повідомленням, термінове засідання має на меті визначити, чи поширення коронавірусу є загрозою на міжнародному рівні. 

"Я вирішив завтра скликати надзвичайний комітет Міжнародних медико-санітарних правил щодо нового коронавірусу (2019-nCoV), щоб мені повідомили, чи є поточний спалах надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення", - написав глава ВООЗ.

Нагадаємо, станом на ранок 29 січня кількість інфікованих коронавірусом 2019-nCoV в Китаї сягнула 5974 осіб, 132 з них померли, з урахуванням тих, у кого підозрюють коронавірус, загальна кількість інфікованих може становити 9239 осіб.

У неділю, 26 січня, генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус вирушив з візитом до Китайської Народної Республіки з метою вивчення ситуації з поширенням смертельного коронавірусу.

Також Всесвітня організація охорони здоров'я не рекомендує евакуацію іноземних громадян у зв'язку з масовим поширенням коронавірусу.

Loading...