Новини » Світ Читать эту новость на русском

ВООЗ рекомендувала не використовувати "Ремдесивір" для лікування хворих на COVID-19

Фото з відкритих джерел

Спеціалісти стверджують, що необхідні додаткові дослідження для достовірності доказів для конкретних груп пацієнтів

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендувала не використовувати "Ремдесивір" під час лікування пацієнтів із коронавірусною хворобою COVID-19. Відповідна інформація розміщена на сайті ВООЗ.

"ВООЗ видала умовну рекомендацію проти використання "Ремдесивіру" госпіталізованим пацієнтам, незалежно від тяжкості захворювання, оскільки в даний час немає доказів того, що "Ремдесивір" покращує виживання та інші результати у цих пацієнтів", - йдеться в рекомендації.

Новини за темою: Локдаунів у країнах можна уникнути, достатньо всім носити маски, - ВООЗ

Як зазначається, над рекомендаціями працювала міжнародна група з розробки керівних настанов, до якої входять 28 експертів з клінічної допомоги, чотири пацієнти-партнери та один спеціаліст з етики. Настанови були розроблені у співпраці з некомерційною організацією Magic Evidence Ecosystem Foundation (MAGIC).

У ВООЗ зауважили, що докази не свідчать про суттєвий вплив на смертність, необхідність штучної вентиляції легенів, час до клінічного поліпшення та інші важливі для пацієнта результати.

Група з розробки керівних принципів визнала, що необхідні додаткові дослідження, особливо для забезпечення більшої достовірності доказів для конкретних груп пацієнтів.

Новини за темою: Локдаунів у країнах можна уникнути, достатньо всім носити маски, - ВООЗ

Нагадаємо, раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що найбільш ефективним при лікуванні коронавірусу COVID-19 виявився кортикостероїд "Дексаметазон". 

Loading...