ВООЗ потребує понад 600 млн доларів для боротьби з коронавірусом

фото - flickr.com

Близько 60 млн доларів з загальної суми піде на діяльність самої організації

Всесвітня організація охорони здоров'я потребує майже 700 мільйонів доларів для боротьби з новим видом коронавірусу, який поширюється світом після спалаху в Китаї. Про це сказано у заяві організації.

Під час пресконференції гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що організація започатковує стратегічний план готовності та реагування. 

"Ми просимо 675 мільйонів доларів для фінансування цього плану на наступні три місяці. Це велика сума. Однак це значно менше, ніж та сума, з якою ми можемо зіткнутися, якщо не будемо інвестувати у превентивні заходи", - пояснив він.

Гебреісус зазначив, що близько 60 млн доларів з загальної суми піде на діяльність самої ВООЗ, а решта коштів буде розподілена між країнами, які потребують фінансової допомоги в боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо, станом на сьогодні від небезпечного китайського коронавірусу померли 490 людей у Китаї та за його межами, також загалому світі смертельним вірусом інфіковані 24 тисячі людей (20 438 випадків зараження на материковій частині Китаю і 189 поза її межами).

Як повідомлялось раніше, на борту лайнера у Японії, де виявили коронавірус, було 25 громадян України. На судні оголошено карантин з ранку 5 лютого терміном на 14 діб.

Loading...