Новини » Світ Читать эту новость на русском

ВООЗ планує надати бідним країнам 120 млн експрес-тестів на COVID-19

Фото з відкритих джерел

Такий крок покликаний зрівняти тестовий розрив із багатими країнами

Всесвітня організація охорони здоров'я разом із провідними партнерами домовилися про план надання 120 мільйонів швидких тестів на коронавірус COVID-19, щоб допомогти країнам із нижчим та середнім рівнем доходу вирівнятися в тестовому розриві з багатими країнами. Про це повідомляє АР.

Згідно з повідомленням, ця програма вимагає 600 мільйонів доларів і повинна розпочатися вже наступного місяця, щоб краще забезпечити райони, де складніша ситуація із ПЛР-тестами, які часто застосовуються у багатших країнах.

Новини за темою: Київ вимушений збільшити кількість тестувань на COVID-19, - Кличко

Попри те, що швидкі тести, які шукають антигени або білки, виявлені на поверхні вірусу, вважають менш точними, вони є набагато швидшими, ніж ПЛР-тести. Такий крок дозволить медпрацівникам у бідніших країнах краще зрозуміти, де вірус циркулює.

Новини за темою: Коронавірус блокує відчуття болю, - дослідження

"Ці тести дають надійні результати приблизно за 15-30 хвилин, а не за години або дні, за нижчою ціною при менш досконалому обладнанні. Це дозволить розширити тестування, особливо у важкодоступних районах, які не мають лабораторних установ або достатньо навчених медичних працівників для проведення ПЛР-тестів", - заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Новини за темою: Хто постраждав найбільше і що робити далі: В ООН відзвітували про коронавірус в Україні

Нагадаємо, раніше директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан заявив, що від коронавірусу у світі помер один мільйон осіб, однак ця цифра може збільшитися до двох мільйонів.

Loading...