Новини » Світ Читать эту новость на русском

ВООЗ: На коронавірус може хворіти кожен десятий житель планети

Фото з відкритих джерел

У ВООЗ переконані, що офіційна статистика не відповідає реальним цифрам

У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що 10 відсотків населення планети може бути зараженим коронавірусом COVID-19. Про це повідомляє Associated Press (AP) з посиланням на директора ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров'я Майкла Раяна.

Так, директор ВООЗ зазначив, що згідно з "найкращими оцінками", одна з 10 осіб у світі може бути інфікована коронавірусом. За даними AP, цей показник становить 760 млн осіб. 

Відзначається, що оцінки ВООЗ значно перевищують кількість підтверджених випадків коронавірусу у світі. Зокрема, за даними статистичного сайту Worldometer, станом на 5 жовтня у світі виявлено понад 35 мільйонів заражень COVID-19.

До слова, раніше у ВООЗ заявляли про заниження офіційних показників щодо коронавірусу. За словами Раяна, реальне число смертей людей з коронавірусом вище, ніж про це свідчить офіційна статистика.

Новини за темою: У ВООЗ розповіли, чи існує ефективний препарат проти COVID-19

"Коли ви щось рахуєте, ви ніколи не порахуєте ідеально, але я можу вас запевнити, що нинішні показники, ймовірно, нижче дійсних", - зазначив він. 

Так, за офіційними даними, у світі через коронавірус помер понад 1 млн інфікованих. 

Нагадаємо, раніше Раян зазначав, що кількість людей, які померли від коронавірусу COVID-19, може збільшитися до двох мільйонів, адже до винаходу вакцини може пройти ще 9 місяців. 

Loading...