Внаслідок загострення у Нагірному Карабасі загинуло 19 цивільних, – Генпрокуратура Азербайджану

Азербайджан звинувачує Вірменію у застосуванні важкого озброєння по мирним районам

нагірний карабах

Кількість жертв серед цивільного населення внаслідок бойових дій між Азербайджаном та Вірменією зросла до 19. Про це повідомила пресслужба Генеральної прокуратури Азербайджану у Фейсбук.

Зазначається, що постраждалих цивільних з різними травмами госпіталізували. Крім того, в прокуратурі звинуватили вірменських військових в застосуванні важкого озброєння й обстрілі ним мирних районів, що є порушенням Женевських конвенцій. Раніше в Азербайджані повідомляли про поранення 14 мирних мешканців.

В Азербайджані заявили, що генпрокуратура країни звертатиметься до міжнародних організацій, у тому числі до Радбезу ООН, з проханням запровадити санкції проти Вірменії. "Генпрокуратура Азербайджану вживає необхідних заходів для забезпечення притягнення військовослужбовців Збройних сил Вірменії, які вчинили різні злочини, до покарання відповідно до міжнародного права", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 27 вересня, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Новини за темою: Конфлікт у Нагірному Карабасі може вийти за межі регіону, – прем'єр Вірменії

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

У Міноборони Вірменії заявляли про 16 загиблих людей через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху. Крім того, стало відомо про близько 100 поранених.