live

Bloomberg: Влада США попросила у Пентагона 100 тис. мішків для поховання людей

Фото з відкритих джерел

Пентагон вже розглядає можливість закупівлі 50 тисяч мішків

Федеральне агентство США з управління у надзвичайних ситуаціях (FEMA) попросило у Пентагона 100 тис. мешків для поховання трупів на тлі стрімкого поширення у країні коронавірусної інфекції. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами кількох джерел, які ознайомлені із запитом федеральної служби, Пентагон вже розглядає можливість покупки 50 000 мішків.

Цей крок є похмурим контрапунктом розгортання Пентагоном двох лікарняних кораблів в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі, націлений на ослаблення тиску на регіональні лікарні, перевантажені пандемією.

Вчора високопоставлений чиновник Білого дому заявив, що до 200 000 американців загинуть в результаті спалаху коронавірусу в США навіть після того, як будуть введені ще 30 днів найжорсткіших обмежень. Розглядаючи прогнози, президент Дональд Трамп попередив американців про складний майбутній період.

Нагадаємо, експерти, які входять в групу по координації зусиль із боротьби з коронавірусом при адміністрації президента Дональда Трампа, заявили, що смертність в США може скласти до 2,2 млн осіб при несприятливому розвитку ситуації.

Loading...