live

Влада Китаю припускає другу хвилю епідемії коронавірусу

Влада Китаю припускає другу хвилю епідемії COVID-19 BBC

У Китаї вважають, що тепер у зоні ризику опинився Пекін

Влада Китаю заявляла, що фактично зупинила поширення коронавірусної інфекції, однак в країні побоюється другої хвилі COVID-19. Про це повідомляє Радіо Свобода

Як зазначається, кількість нових випадків зараження в Китаї в останні дні значно зменшилася. Зокрема, більшість, за даними влади, припадає на іноземців та тих, що заразилися від цих людей. Тоді як на піку епідемії в Китаї щодня з'являлися тисячі нових випадків інфікування.

За попередньою інформацією, наразі в Китаї приблизно три тисячі людей продовжують лікуватися від коронавірусної інфекції. Понад 70 тисяч уже одужали, 3300 померли. За останню добу в країні зафіксовано три смерті від COVID-19.

Однак, влада Китаю вважає, що тепер у зоні ризику опинився Пекін через так зване "завезення" коронавірусу іноземцями.

"Є свідчення місцевих лікарів, що цифри занижувалися. Незалежного підтвердження того, чи точною була китайська статистика, немає. Інформація про коронавірус у країні жорстко цензурується", - зазначили у виданні. 

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Ухані, яке вважається початком спалаху епідемії коронавірусу, замовчують про нові випадки захворювання на COVID-19, а багатьох пацієнтів офіційно не реєструють в лікарнях.

Loading...