Новини » Світ Читать эту новость на русском

Влада КНДР попереджає жителів про "небезпечний жовтий пил з Китаю"

Прогноз погоди на телебаченні КНДР Фото з відкритих джерел

У четвер вулиці Пхеньяна практично спорожніли

Телебачення КНДР ввечері в середу порадило жителям менше виходити на вулицю, коли вітер несе жовтий пил із сусіднього Китаю, оскільки він може бути заражений коронавірусом. Про це повідомляє російська служба BBC.

Зокрема, центральне телебачення КНДР в середу включило в прогноз погоди на найближчу добу попередження про пилову бурю. Окремим розпорядженням на 24 години в країні були припинені всі будівельні роботи просто неба.

І в Північну, і в Південну Корею летить із заходу пил, який нерідко плутають із токсичними викидами китайської промисловості. Відтак, природне явище викликає у людей побоювання за своє здоров'я.

Втім, у четвер головний орган північнокорейської Компартії "Нодон сінмун" закликав усіх трудящих усвідомити небезпеку вторгнення шкідливих вірусів у зв'язку з пиловою хмарою.

Новини за темою: Роками до північних берегів Японії прибивало човни з мерцями з КНДР: Дослідники назвали причину

Державні ЗМІ Північної Кореї наполягають, що дані про перенесення коронавірусу повітряним шляхом вимагають "з усією серйозністю ставитися до приходу пилової хмари".

Попри офіційні заяви, що коронавірусу в КНДР немає, влада, очевидно, надає проблемі великого значення. Зокрема, голова країни Кім Чен Ин регулярно проводить наради на високому рівні з цього питання і вимагає суворого дотримання обмежувальних заходів.

Експерти вважають вкрай малоймовірним, щоб в країні дійсно не було жодного випадку захворювання.

У п'ятницю пил над Корейським півостровом розсіявся, і за прогнозами синоптиків, в майбутні вихідні його не буде.

Примітно, наукових даних про зв'язок між пилом в повітрі та коронавірусом немає.

Новини за темою: У КНДР виявили першу підозру на СOVID-19: Кім Чен Ин оголосив надзвичайну ситуацію

Раніше повідомлялося, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заборонив громадянам тримати собак, оскільки ті є "зіпсованим трендом буржуазної ідеології". Loading...