Влада Білорусі пов'язує затримання "вагнерівців" зі справою блогера Сергія Тихановського

Сергій Тіхановський Фото з відкритих джерел

Його дружина бере участь у виборах

Влада Білорусі пов'язує затримання росіян зі справою блогера Сергія Тихановського, дружина якого бере участь у виборах президента. Про це повідомляє пресслужба слідчого комітету РБ.

33 громадянина Росії були затримані в Білорусі в рамках розслідування кримінальної справи про приготування до масових заворушень, підозрюваним у яких проходить блогер Сергій Тихановський. Про це йдеться в пресрелізі білоруського Слідчого комітету.

Фігурантом справи, крім Тихановського, є також білоруський опозиціонер, учасник виборів президента 2010 року Микола Статкевич.

Новини за темою: Затриманих у Білорусі бійців ПВК "Вагнер" підозрюють у підготовці терактів

Нагадаємо, вночі 29 липня у Білорусі затримали 32 "бойовиків іноземної військової компанії". Ними виявились учасники ПВК Вагнера. За даними білоруських правоохоронців, бойовики прибули в країну для дестабілізації обстановки в період виборчої кампанії.

Після чого в СБУ повідомили, що Україна ініціюватиме екстрадицію своїх громадян, яких затримали у Білорусі разом з іншими бійцями ПВК "Вагнер", які брали участь у конфлікті на Донбасі на боці так званої "ДНР".

Loading...