Вірменія зіткнулася з другою хвилею пандемії COVID-19

Режим надзвичайного стану в країні триватиме до 13 червня

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що країна зіткнулася з другою хвилею коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє АМИ

"На жаль, ми повинні зафіксувати, що в країні склалася важка ситуація. Де-факто можемо сказати, що маємо справу з другою хвилею коронавірусу", - сказав прем'єр у вівторок на брифінгу. 

Він зазначив, що протягом останніх днів головною темою обговорень є причини того, що трапилося. 

"Уже кілька днів ми обговорюємо те, наскільки введені комендатурою правила відповідають ситуації і наскільки вони універсальні. Результат наших обговорень однозначний: прийняті обмеження відповідають ситуації і за своїм змістом ефективні. На жаль, у нас є проблеми з якістю дотримання обмежень", - розповів Пашинян.

Новини за темою: Взимку друга хвиля пандемії коронавірусу може вразити Європу, - ВООЗ

Водночас він запевнив, що при дотриманні правил епідеміологічна ситуація не тільки покращиться, але й число заражень буде близьким нулю. Окрім цього, Нікол Пашинян заявив, що прийняті до цього адміністративні важелі будуть посилені.

Зокрема, в різних частинах країни почалися рейди, що стосуються дотримання правил як фізичними, так і юридичними особами. Посилені перевірки будуть приводити на міжобласних дорогах, навіть йдеться про встановлення КПП для перевірки носіння масок пасажирами. 

Як зазначається, режим надзвичайного стану був оголошений у Вірменії з 16 березня 2020 року на місяць. 13 квітня уряд продовжив режим надзвичайного стану на місяць - до 14 травня включно, а потім - ще на місяць - до 13 червня.

Новини за темою: У ВООЗ очікують, що новий пік коронавірусу може настати будь-якої хвилини

Нагадаємо, нещодавно глава Європейського центру з профілактики та контролю захворювань Андреа Аммон назвала другу хвилю COVID-19 неминучою та закликала уряд європейських країн готуватись до неї.

Loading...