Вірменія та Азербайджан звинуватили одне одного у зриві перемир’я

Вірменія та Азербайджан звинуватили одне одного у зриві перемир’я Фото з відкритих джерел

Укладене 9 жовтня перемир'я повинно було набрати чинності у суботу о 12:00

Вірменія та Азербайджан звинуватили один одного в обстрілах та порушенні перемир'я, яке повинно було набути чинності 10 жовтня з 12:00 (11:00 за Києвом). Взаємні звинувачення були опубліковані на Facebook-сторінках Міністерства оборони Азербайджану та прессекретаря міністра оборони Вірменії Шушан Степанян.

"Збройні сили Вірменії ведуть інтенсивний обстріл населених пунктів Геранбойського, Тертерського, Агдамського, Агджабединського та Фізулінського районів. Азербайджанська армія застосовує у відповідь заходи проти ворога", - йдеться у заяві Міноборони Азербайджану.

Згодом прессекретар міністра оборони Вірменії Шушан Степанян заявила про атаку армії Азербайджану в районі Нагірного Карабаху з південного напрямку. Крім цього, Вірменія звинуватила Баку в обстрілі міста Гадрут.

Новини за темою: У Кремлі виключили участь військових РФ у карабаському конфлікті

Водночас Степанян додала, що звинувачення Міноборони Азербайджану у наступі вірменської армії в напрямку Тертерського та Агдамського районів, є "черговою фальсифікацією".

До слова, перед цим офіційний представник Міноборони Вірменії Арцруни Ованесян заявив про загибель ще 28 військовослужбовців в ході боїв в Карабасі та опублікував список з їхніми прізвищами. 

Нагадаємо, 9 жовтня, за підсумками консультацій у Москві за посередництва МЗС РФ, міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир'я між країнами. 

Однак, наступного дня Міністерство оборони Азербайджану заявило про інтенсивні обстріли в районі Нагірного Карабаху та знищення великої кількості живої сили вірменської армії. 

Loading...