Вірменія розпочала підготовку до нової війни, - президент Азербайджану

Президент Азербайджану Ільхам Алієв Фото з відкритих джерел

В Азербайджані заявили, що готові до атак і будуть оборонятися

Президент Азербайджану Ільхам Алієв 20 вересня заявив, що Вірменія готується до нової війни, а тому концентрує війська на лінії зіткнення в зоні нагірно-карабахського конфлікту. Про це він заявив під час інтерв'ю азербайджанським телеканалам, повідомляє "Інтерфакс-Азербайджан".

"Вірменія - агресорська держава. Ще раз хочу сказати і хочу попередити їх, що якщо вони не відмовляться від своїх брудних планів, то наслідки для них будуть дуже важкими. Вони готуються до нової війни. Йде концентрація їх сил недалеко від лінії зіткнення", - заяви Алієв. 

Також він додав, що Азербайджан буде оборонятися в усіх можливих напрямках, а їхні війська готові до атак. 

"Ми все бачимо, все відстежуємо. Відстежуємо всі їх дії. Звичайно, ми будемо оборонятися. Так само, як оборонялися в Товузі, будемо оборонятися у всіх інших напрямках. Товузькі події стали черговим уроком для них. Якщо хочуть отримати новий урок, то ми готові до цього", - додав президент.

Новини за темою: У Москві сталася масова бійка між азербайджанцями та вірменами. Між країнами триває збройний конфлікт

Крім цього, Алієв наголосив, що прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян свідомо здійснює різні провокації на кордоні. Зокрема, Вірменія проводить незаконне заселення, що суперечить Женевській конвенції.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони Вірменії звинуватило азербайджанські війська у нападі на одну з позицій на кордоні. Однак, у Баку заявили, що жодної нової атаки не було, а на азербайджанській ділянці державного кордону зберігається спокій. 

Loading...