live

Відео дня: Ухань - китайське місто, за яке бореться увесь світ

Ухань, провінція Хубей

Фото з відкритих джерел

На відео, зокрема, можна побачити майже безлюдні краєвиди мегаполісу, в тому числі з висоти пташиного польоту, як будують лікарні для хворих на коронавірус, а також людей, які стоять на сторожі міста

У мережі з'явилося зворушливе відео, у якому показане нині китайське місто Ухань, що стало епіцентром поширення нового коронавірусу. Його опубліковано на YouTube-каналі CGTN.

"Лікарі, медсестри, санітари, службовці, міліція… Просто перерахуйте тих, хто присвятив себе боротьбі з коронавірусом. Це відео для них", - йдеться в описі до ролику.

На відео, зокрема, можна побачити майже безлюдні краєвиди мегаполісу, в тому числі з висоти пташиного польоту, як будують лікарні для хворих на коронавірус, а також людей, які стоять на сторожі міста.

Нагадаємо, за даними МОЗ України, у світі станом на сьогодні зареєстровано 14 568 підтверджених лабораторно випадків нової коронавірусної інфекції (2019-nCoV), у тому числі 305 смертельних випадків. Підтверджено 155 випадків завезення нового коронавірусу за межами Китаю, з них 23 випадки у країнах Європи (8 - Німеччина, 6 - Франція, 2 - Італія, 2 - Росія, 2 - Великобританія, по 1 в Іспанії, Фінляндії та Швеції).

Новини за темою: Китайські лікарі показали знімки уражених коронавірусом легень

В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Loading...