Новини » Світ Читать эту новость на русском

Відео дня: У Мексиці будмайданчик перетворився на величезні розкопки з рештками мамонтів

Будівельники виявили рештки двох сотень тварин

У Мексиці під час будівництва аеропорту робітники розкопали величезне кладовище мамонтів. Про це повідомляє Euronews.

Згідно з повідомленням, рештки давніх тварин виявили ще на початку року. За словами науковців, 15 тис. років тому на місці, де розташований аеропорт, було мілке озеро, що стало пасткою для сотень тварин. Цілком можливо, що когось із них добивали і стародавні мисливці.

Як зазначається, на території нинішньої Мексики жили так звані колумбові мамонти. Вони були не такі пухнасті, як більш відомі шерстисті, однак трохи більші за розмірами. Також на стародавньому цвинтарі тварин вчені знайшли верблюдів і коней. 

Новини за темою: Археологи в Ізраїлі виявили малюнки зниклої цивілізації

"Ці дослідження дозволять нам зрозуміти, який вплив на зникнення мамонтів надали кліматичні зміни, або вірно інше припущення - про те, що в їхньому вимиранні ключову роль зіграли люди", - розповів палеонтолог Хоакін Арройо Кабралес.

Слід зауважити, що не так давно лише за 20 кілометрів від майбутнього аеропорту були розкопані древні ями-пастки, куди потрапляли ті самі мамонти. Також там знайшли і безліч знарядь, зроблених з кісток цих тварин.

Наразі великі масштаби будівництва дозволять робітникам і палеонтологам не заважати один одному, однак аеропорт повинен бути добудований у 2022 році.

Новини за темою: Археологи знайшли в Єгипті печеру з древніми рельєфними гравюрами

Нагадаємо, раніше вчені з кафедри біологічних наук з Університету Буффало встановили, чому вимерла остання популяція мамонтів на Землі. Loading...