Новини » Світ Читать эту новость на русском

Відео дня: Американські вчені клонували коня Пржевальського

Ген померлого коня зберігали в морозильній камері кілька десятків років

Клоноване лоша Revive & Restore

Американські вчені змогли клонувати коня Пржевальського, який помер близько 20 років тому. Про це йдеться на сайті компанії Revive & Restore, співробітники якої займалися проєктом.

Зазначається, що ген померлого коня зберігали в морозильній камері. Новонароджене лоша на прізвисько Курт з'явилося на світ на початку серпня в зоопарку Сан-Дієго в Каліфорнії.  "Це були клітини жеребця, який народився в 1975 році у Великій Британії, якого привезли до США в 1978 році. Він прожив до 1998 року", – написали в організації.

Крім того, за інформацією американського біолога Бена Новака, це клонування коня Пржевальського – перше за останні 17 років. Наразі у світі налічується близько двох тисяч коней, народжених від 12 особин коня Пржевальського і врятованих у 1990-х від абсолютного вимирання. Вчені заявляють, що Курт став надією на відновлення популяції червонокнижних тварин у майбутньому.

Новини за темою: Законопроєкт № 3796: Українців змусять платити за домашніх улюбленців?

Раніше повідомлялося, що  у Варшаві співробітники зоопарку хочуть знизити рівень стресу слонів за допомогою масла канабісу. Згідно з повідомленням, одна з африканських слоних почала тривожитися в березні — після смерті найбільшої самки та старійшини стада в зоопарку.

Loading...