Венесуела зареєструвала вакцину "Супутник V"

РИА Новости

МОЗ Венесуели зареєструвало російську вакцину від коронавірусу "Супутник V" в рамках прискореної процедури, повідомляється в Twitter вакцини та релізі РФПІ.

"Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ, суверенний фонд Російської Федерації) оголошує про реєстрацію російської вакцини проти коронавірусу "Супутник V" Міністерством охорони здоров'я Боліваріанської Республіки Венесуела", - йдеться в заяві.

Поставки будуть забезпечені завдяки міжнародним партнерам РФПІ в Індії, Китаї, Південній Кореї та інших країнах.

"Вітаємо рішення Міністерства охорони здоров'я Венесуели схвалити застосування "Супутник V" - безпечної та ефективної вакцини, яка допоможе запобігти поширенню коронавірусу. "Супутник V" вже є важливою частиною національного портфеля вакцини в ряді держав Латинської Америки. Очікуємо нові партнерства по вакцині з країнами регіону в найближчі тижні", - наводяться в повідомленні слова гендиректора РФПІ Кирила Дмитрієва.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро раніше повідомляв, що перші 10 мільйонів доз вакцини від коронавірусу повинні прибути з Росії до Венесуели в першому кварталі 2021 року, вони будуть надані населенню безкоштовно.

Loading...