live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Велика Британія посилить правила для заробітчан із ЄС

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Тепер трудові мігранти мають шукати робоче місце до переїзду на острів

Велика Британія посилить правила для трудових мігрантів з Європейського союзу. Про це повідомляє Daily Mail.

Повідомляється, що прем'єр-міністр Борис Джонсон підписав нову угоду під час першого засідання нового кабінету міністрів.

Нова імміграційна система розроблена на основі австралійської, яка заборонятиме мігрантам з ЄС, які зароблятимуть менше встановленого рівня, приїжджати до країни.

Відтак, для отримання британської трудової візи мігранти з країн ЄС повинні мати зарплату не менше 23 тис. фунтів стерлінгів (близько 27,7 тис. євро) на рік.

У більшості випадків кваліфікованим трудовим мігрантам доведеться шукати місце роботи з оплатою не менше 25 600 фунтів стерлінгів (близько 31 тис. євро). Цей поріг нижчий, ніж той, який зараз застосовується до мігрантів з-за меж ЄС.

Також буде введена бальна система оцінювання професійних навиків та рівня володіння англійською мовою, наявність вищої освіти.

У Міністерстві внутрішніх справ Великої Британії оцінюють, що нова система зменшить кількість низькокваліфікованих працівників, які прибувають з країн ЄС. Зазначається, що цифра низькокваліфікованих працівників, які приїздять до "Туманного альбіону", складає 90 тис. осіб на рік.

Всім трудовим мігрантам потрібно буде знайти місце роботи в Британії до переїзду.

Більше шансів знайти робоче місце буде у тих регіонах, де відчувається нестача кадрів. Ті, хто має вищий рівень освіти або ті, хто здобув освіту у Британії, також будуть мати більше шансів.

Уряд планує розробити нові правила до кінця 2020 року.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія вирішила скасувати частину торговельних санкцій щодо України та Росії після перегляду списку антидемпінгових і антисубсидируючих торгових обмежень, дійсних у ЄС.

Loading...