live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вчені показали, як виглядають астероїди Сонячної системи у співвідношенні з Нью-Йорком та Ейфелевою вежою

Астероїди. Фото: blogspot.com

Найменший астероїд має розмір людини

Вчені створили ролик, в якому показані розміри астероїдів Сонячної системи у порівнянні з різними об'єктами на Землі. Ролик опубліковано на каналі MetaBallStudios в YouTube.

За основу взято Нью-Йорк, але на відео також показані споруди, що знаходяться в інших містах і країнах – зокрема, Ейфелева вежа. У ролику представлені небесні тіла від 4,1 метра до 939 кілометрів. 

Зазначається, найменший з представлених астероїдів "2008 TC3" врізався в Землю у жовтні 2008 року. Велика його частина згоріла в атмосфері нашої планети, але деякі уламки досягли поверхні на території Судану.

Найбільший астероїд в ролику – Церера. З 1802 року вона була класифікована як астероїд, але в 2006 році це небесне тіло було включено в список карликових планет поряд з Плутоном. Церера розташовується в поясі астероїдів і містить майже третину його маси. За оцінками вчених, астероїд, що впав на Землю близько 65 мільйонів років тому і став причиною вимирання динозаврів, був від 4,1 до 4,4 км в діаметрі.

Раніше повідомлялося, що Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору США (NASA) опублікувало знімок найвищих хмар на Землі.

Loading...