Вчені NASA зафіксували аномалію у магнітному полі Землі

pixabay.com

У певному регіоні спостерігається зона із послабленням магнітного поля, яка, до того ж, розширюється

Вчені NASA виявили Південно-Атлантичну аномалію у магнітному полі Землі, через яку можуть виходити з ладу бортові комп’ютери та порушуватись порядок отримання даних із супутників. Про це повідомили у пресслужбі агентства.

"Магнітне поле Землі діє як щит навколо планети, відображаючи і вловлюючи заряджені сонячні частинки. Але над Південною Америкою та південною частиною Атлантичного океану присутнє надзвичайно слабке поле, яке називається Південно-Атлантична аномалія, або SAA", - йдеться у публікації.

Як зазначається, новоутворена гігантська аномалія пропускає заряджені сонячні частинки до планети. В результаті цього можуть виходити з ладу комп'ютери, а також з'являються перешкоди у збиранні інформації з супутників. Це основна причина, з якої вчені NASA відстежують і вивчають аномалію.

Новини за темою: Астронавти NASA показали кращі знімки історичної місії SpaceX

Повідомляється, що нині SAA не справляє видимого впливу на повсякденне життя жителів Землі. Однак нещодавні спостереження і прогнози засвідчують, що аномалія розширюється на захід і магнітне поле в цій зоні слабшає. Також зазначається про поділ аномалії на дві частини, що створює додаткові проблеми для супутників.

На думку вчених, подібна аномалія могла виникнути через нахил земної осі і рух розплавленої маси металів всередині зовнішнього ядра планети.

Новини за темою: NASA показало гігантську планету незвичайного кольору

Раніше повідомлялося, що марсіанський розвідувальний супутник від Національного управління з аеронавтики й дослідження космічного простору США (NASA) показав сходження лавини на Червоній планеті

Loading...